ورزشی

مطهری: برابر سپاهان باید فشرده بازی کنیم

مربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید تیمش باید خط حمله سپاهان را کنترل کند.

به گزارش صفحه تجارت، تیم فوتبال پرسپولیس در جریان هفته بیست‌ و هفتم لیگ برتر فوتبال ایران در سیرجان میزبان سپاهان است. حمید مطهری در نشست خبری  پیش از این دیدار اظهار کرد: حلقه‌ای مفقود شده‌ای در فوتبال وجود دارد که آن هم احترام است. قدیم به یکدیگر بیش‌تر احترام می‌گذاشتند اما الان این را نمی‌بینید و چالش‌ها بیش‌تر شده است. صحبت‌های غیر حرفه‌ای زده می‌شود و هواداران حرف‌هایی در فضای مجازی می‌زنند که درست نیست. حاشیه‌هایی برای بازی فردا ایجاد کردند. دوست دارم همه به یکدیگر احترام بگذارند. 

او افزود: ما میزبانیم‌ اما نمی‌دانم بازی چرا باید در زمین بی طرف برگزار شود. اتفاق در شهر دیگری رخ داد و برای من هنوز گنگ است که چرا بازی باید در شهر دیگری برگزار شود و بگویند بازی بدون تماشاگر است. هواداران دوست داشتند بازی را از نزدیک ببینند و تیم ما هم هزینه کرد و به اینجا آمد اما گفتند بازی باید بدون تماشاگر باشد. پائومالدینی در داربی میلان که بازی می‌کرد وقتی با خاوریر زانتی برخورد می‌کند و زمین می‌خورد از روی زمین بلند می‌شود و دو بازیکن به یکدیگر می‌گویند ببخشید کاپیتان! این مسائل فوتبال ما را بزرگ می‌کند.

او هم‌چنین گفت: سپاهان تیم بزرگی است و خط حمله پر سرعتی دارد. ما باید فشرده بازی کنیم و نباید به سپاهان فضا بدهیم. باید به خوبی حرف را کنترل کنیم و در خط حمله هم می‌دانیم چطور به حریف ضربه بزنیم. امیدوارم فردا نتیجه بازی همراه با سه امتیاز برای ما باشد. می‌دانید که ما در کورس قهرمانی هستیم و باید با انرژی در بازی ظاهر بشویم و سه امتیاز را به دست بیاوریم.

انتهای پیام

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا