ورزشی

چه کسی برای شهرداری گرگان در فدراسیون بسکتبال چالش ایجاد کرد؟

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان تنها نماینده‌ای ایران در فینال باشگاه‌های غرب آسیا، در مصاحبه‌ای مدعی شدهاست که تنها یک شخص خاص در سازمان لیگ بود که برنامه‌ریزی او ایراد داشت و چالش ایجاد کرد

تیم بسکتبال شهرداری گرگان نماینده‌ای ایران در مسابقات بسکتبال باشگاه‌های غرب آسیا حضور موفقی داشت وسری فینال با الریاضی لبنان را یک بر یک مساوی شده است.

این تیم که از سوی مصطفی هاشمی هدایت می‌شود، بعد از باخت در بازی اول مقابل الریاضی لبنان در بیروت مدعیشد که همه در این باخت سهیم هستند حتی فدراسیون .

او قبل از فینال دوم که منجر به پیروزی شهرداری گرگان در برابر الریاضی شد، در مصاحبه با خبرگزاری ایسنا با بیاناینکه ازصحبتهایش سو برداشت شده است، توضیح داد:

((ما تا الان یک فصل خوب را پشت سر گذاشته‌ایم و در این بردها همه نقش داشتند، خصوصا شهردار که به این تیمعلاقه‌مند است. در بازی قبل از فینال هم اگر بد بودیم، همه بد بودیم و من حرفی خارج از معیارهای درست نزدم. اگرهمکاری باشگاه و شهرداری نبود نتایج فعلی هم کسب نمی‌شد. درباره فدراسیون هم منظور من خود فدراسیون نیستو تنها یک شخص خاص در سازمان لیگ بود که برنامه‌ریزی او ایراد داشت و چالش ایجاد کرد.))

با این توضیح یک شخص در فدراسیون که در سازمان لیگ کار می‌کند،با برنامه‌ریزی‌اش برای تنها نماینده ایران چالشایجاد کرده است.

حال این سوال بوجود می‌آید که اگر فدراسیون برای شهرداری گرگان مشکل ایجاد نکرده و تنها آن شخص بوده است،آیا مشکل شخصی وجود دارد یا خیر؟

سوال دیگر این است، اگر فدراسیون با این باشگاه مشکلی ندارد، نمی‌توانسته جلوی آن شخصی که برنامه‌ریزی‌اشایراد دارد، بایستد ؟

باز هم سوال دیگر این است که بازی سوم مرحله نیمه‌نهایی لیگ برتر بسکتبال بین شهرداری گرگان و مهرام تهران کهتنها دو روز بعد از بازی دوم فینال غرب آسیا برگزار می‌شود و چهار روز بعد آن نیز باید گرگان فینال سوم و نهایی رابا الریاضی در بیروت انجام دهد، آیا جز آن برنامه‌ای است که سرمربی شهرداری معتقد است. یک فرد در سازمان لیگچالش ایجاد کرد؟

آنچه مسلم است امیدواریم حمایت کامل از پرافتخارترین تیم سال‌های اخیر بسکتبال ایران صورت گیرد، حداقل این استکه گرگانی‌ها موفق به شکست دادن تیم قدر الریاضی لبنان شده‌اند، اما تیم ملی در دو سال گذشته در کاپ آسیا، جامجهانی و بازیهای آسیایی یک ناکام بوده است.

شهرداری گرگان با موجی از علاقمندی بسیار، یک تیم شاخص محسوب می‌شود و باید از ظرفیتهایی که دارد برایاعتبار بسکتبال ایران و  شادی دل هواداران پرشور خود استفاده کند و در این بین فدراسیون هم نباید کوتاهی داشتهباشد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا