ورزشی

«فامیل زارع» سرپرست مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت ورزش و جوانان شد

کیومرث هاشمی طی حکمی سحر فامیل‌زارع را به عنوان سرپرست مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری وزارت ورزش و جوانان منصوب کرد.

به گزارش پایگاه خبری سیمای وطن و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در حکم وزیر ورزش و جوانان خطاب به سحر فامیل‌زارع آمده است: 

 «نظر به تعهد، تخصص و تجارب ارزنده سرکارعالی و بنا به پیشنهاد معاون محترم توسعه مدیریت و منابع به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست مرکز فناوری اطلاعات، ارتباطات و تحول اداری منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به الطاف خداوند متعال، منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) و تاکیدات رییس جمهور در راستای تحقق برنامه‌های دولت مردمی و عدالت‌محور با توجه به شرح وظایف آن مرکز با هماهنگی معاون مربوطه و بهره‌‌گیری از تجارب و نظرات متخصصان، ظرفیتهای موجود و تعامل با سایر معاونت‌ها، مدیران کل ستادی، استانی و فدراسیونهای ورزشی در پیشبرد اهداف متعالی وزارت ورزش و جوانان، موفق و موید باشید.

فامیل زارع از جمله مدیران متخصص در حوزه مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات است که پیش از این سامانه ی مبین و دیگر اتفاقات کاربردی در این حوزه با محوریت او محقق شده بود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا