ورزشی

پیشنهاد فدراسیون‌ به وزارت ورزش در خصوص احداث مجموعه بین‌المللی تنیس

به گزارش پایگاه خبری سیمای وطن و به نقل از روابط عمومی فدراسیون تنیس، با توجه به اینکه تنیس در زمینه زیر ساخت و تجهیزات با کمبود هرگونه امکانات روز دنیا مواجه است، به همین دلیل فدراسیون تنیس درخواست خود را در خصوص احداث مجموعه استاندارد بین المللی به وزارت ورزش ارائه کرد.

پیشنهاد فدراسیون تنیس احداث مجموعه تنیس بین المللی با احتساب ۸ باب زمین همراه با یک استادیوم با گنجایش ۲  الی ۳ هزار نفر تماشاگر با پوشش هارد کورت و همچنین ۵ باب زمین پدل با پوشش زمین استاندارد این رشته با کلیه امکانات جانبی برای برگزاری مسابقات تراز اول جهان در دو بخش تنیس و همچنین تنیس با ویلچر(ویژه جانبازان و معلولین) و پدل می باشد.

با توجه به نزدیکی محل احداث این پروژه ملی به فرودگاه بین المللی امام (ره) و دو هتل بین المللی در جوار این فرودگاه ، بستری مناسب برای حضور برترین های تنیس جهان در کلیه رده های سنی در دو بخش آقایان و بانوان ، میسر و همچنین موجبات رشد کیفی ورزشکاران کشورمان در سطوح بالاتر پدید خواهد آمد .

گفتنی است این فدراسیون آمادگی خود را در زمینه تبادل اطلاعات لازم جهت مشاوره در طراحی و ساخت پروژه مربوطه را اعلام می دارد .

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا