ورزشی

افتتاح دهکده توریستی آزادی با حضور وزیر ورزش و جوانان؛ سجادی: استادیوم آزادی را باید زنده و باز نگه داریم

به گزارش “سیمای وطن”، نخستین جشنواره فرهنگی ورزشی سلامت پاسداشت شهدای کادر درمان و مدافعان سلامت امروز پنحشنبه ۲۹ مهر با حضور حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان، معاونین این وزارت و جمع زیادی از مسوولان ورزش کشور در ورزشگاه آزادی برگزار شد.

نصرالله پریچهره مدیر کل ورزش و جوانان استان تهران، مددی مدیر مجموعه ورزشی آزادی، عاصم یوسفی مدیرعامل شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، غلامرضا شعبانی بهار رییس فدراسیون تیروکمان، نوروزی رییس فدراسیون پزشکی و ورزشی نیز در این مراسم حضور داشتند.

همچنین در این مراسم دهکده توریستی آزادی و جاده تندرستی ورزشگاه آزادی با حضور وزیر ورزش و جوانان، مسوولان ورزش و جمع زیادی از ورزشکاران برای استفاده عموم افتتاح شد.

در این مراسم حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان با بیان این که خوشحالیم امروز فصل نویی را در ورزش کشور جشن می گیریم، افزود: باید تلاش کنیم استادیوم آزادی هر روز مملو از جمعیت باشد. هموطنان ما چشم انتظار برنامه های ارزشمند و تفریحات سالم ورزش با رویکرد همگانی از شما مسوولان ورزش کشور هستند.

وی گفت: مردم بعد از کرونا نیازمند این گونه مهر و محبت ورزش هستند که امیدوارم این حس و انرژی را برای یکسال آینده نیز جشن بگیریم.

وزیر ورزش افزود: هفته تربیت بدنی می تواند نوروز ورزش باشد تا برای یکسال آینده با برنامه ریزی بهتر، وظایفی که در ورزش تعریف شده با خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم.

سجادی تصریح کرد: به عنوان برادر کوچک در وزارت ورزش با بکارگیری و دعوت از نیروهای ارزشمند و جوان که گام دوم انقلاب برای آنها مهم است و دولت مردمی را درک می کنند، تلاش خواهیم کرد تا طبق اهداف دولت مردمی برنامه ریزی و کارها را پیش ببریم.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: از مددی و یوسفی درخواست دارم که استادیوم آزادی را همین طور باز و زنده نگه دارند تا برای سایر دستگاه ها و ارگانه نیز الگو شود.

وی گفت: آزادی سرمایه ملی است و نباید درب آن بسته بماند، البته هدفمند و برنامه ریزی شده تا هر کس وارد آزادی می شود، امنیت داشته باشد.

سجادی در پایان افزود: هر کسی وارد آزادی می شود باید بیمه شود تا مردم نگران سلامتی خود نباشند. معتقدم باید از وجب به وجب آزادی استفاده بهینه صورت بگیرد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا