ورزشی

سرمربی تیم ملی فوتبال نیاز به تمرکز دارد/نقاط ضعف باید برطرف شود

به گزارش پایگاه خبری “سیمای وطن” ستار همدانی در گفتگو با خبرنگار در مورد نقاط ضعف و قوتی که در تیم ملی و در دیدار با کره جنوبی وجود داشت، گفت: متأسفانه هنوز هم ضعف‌هایی وجود دارد. گلی که دریافت کردیم به دلیل عدم پوشش صحیح بود، فضای خوبی را به کره‌ای‌ها دادیم و آنها از ناهماهنگی خط هافبک و پوشش خط دفاع، استفاده و به گل دست پیدا کردند.

همدانی تأکید کرد: ناهماهنگی هنوز در تیم ملی وجود دارد، باید نقاط ضعف هر چه سریعتر برطرف شود، جام‌جهانی جای اشتباه نیست و اگر بخواهیم با ضعف وارد این تورنمنت بزرگ شویم، به طور حتم حرفی برای گفتن نخواهیم داشت.

وی افزود: بازیکنان ما عملکرد خوبی داشتند البته سردار آزمون با بازی‌های قبل تفاوت داشت. او تا حدودی دور از انتظار ظاهر شد، کمی به هم ریخته بود، آرامش همیشگی را نداشت و درگیری‌های متعددی که با بازیکنان کره‌ای داشت، تأثیر منفی بر رویش گذاشته بود اما در مجموع عملکرد قابل قبولی داشتیم و کره‌ای‌ها از نتیجه به دست آمده راضی بودند.

همدانی درباره انتقاداتی که از سرمربی تیم ملی می‌شود، گفت: الان زمان انتقاد نیست البته انتقاد باید منطقی باشد. در حال حاضر اسکوچیچ با تیم ملی کار می‌کند، نتایج بدی هم نگرفته، فوتبال ما در آسیا صاحب سبک است، همه این تیم را می‌شناسند، نفرات خوبی دارد و انتظار بیشتری از کادر فنی وجود دارد. معتقدم جام‌جهانی می‌طلبد که از مربیان بزرگتری استفاده کنیم. بحث من به کی‌روش برنمی‌گردد. نفراتی که ما در اختیار داریم می‌توانند با حضور یک مربی بزرگ، نمایش بهتری از خود ارائه دهند.

وی گفت: اسکوچیچ مربی با دانش و با اخلاقی است و نیاز است که تیم ملی شرایط بهتری داشته باشد تا بتوانیم در جام‌جهانی موفق باشیم البته در حال حاضر باید به اسکوچیچ اجازه دهیم که تمرکزش را بر روی مسابقات گذاشته تا بتوانیم به جام‌جهانی صعود کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا