ورزشی

تور جهانی تنیس زیر ۱۸ سال؛ قهرمانی به یونس طلاور و نماینده فرانسه رسید؛ تیم ایران نایب قهرمان شد

به گزارش “سیمای وطن”، پنجمین روز جدول اصلی رقابت‌های تور جهانی زیر ۱۸ سال در باشگاه تنیس آپت استقلال برگزار شد و در نهایت تیم‌های برتر مشخص شدند.

با انجام دیدار پایانی تیم آرتیوم دوروفیو از فرانسه – یونس یونس طلاور از ایران با نتیجه (۱-۶ و۵-۷ ) مقابل زوج امیر علی قوام و سامان رضاییان از ایران به پیروزی رسید و قهرمان شد و تیم ایران در جایگاه دوم ایستاد.

همچنین با برگزاری دیدارهای مرحله نیمه نهایی بخش دختران درسا چراغی با نتیجه (۵-۷ و ۴-۶) از سد کاراباجاک از ترکیه عبور کرد و به عنوان‌ نخستین فینالیست معرفی شد.

در بخش پسران لوران یوری از مجارستان با برتری مقابل تنیسوری از فرانسه به عنوان فینالیست مشخص شد و در دیگر بازی این مرحله آوسی باسی از ترکیه با پیروزی ۲ بر صفر مقابل کونستانتین کروگر از دانمارک به پیروزی رسید و به فینال راه یافت.

در جدول اصلی بخش پسران تنیسورهایی از کشورهای ایران، ترکیه ، فرانسه ، مجارستان ، دانمارک و آذربایجان و در بخش دختران ، تنیسورهای ایران، ترکیه و هند حضور دارند.

این مسابقات از ۱۷ مهر با رقابت ٤٤ دختر و ٦٠ پسر آغاز شده و تا ۲۴ مهر ماه سال ۱۴۰۰ در باشگاه استقلال (آپت) تهران ادامه دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا